Email

Inspector (Інспектор) TOTAL C

Rating: Not Rated Yet
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:itc00001
Sales price: 109,20 грн
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Inspector (Інспектор) TOTAL C - краплі від зовнішніх і внутрішніх паразитів для собак до 4 кг

 

Відомо, що домашні тварини круглий рік схильні до ризику зараження незліченною кількістю паразитів: кліщами, блохами, всілякими гельмінтами. Зазвичай для захисту і профілактики зараження тварині доводиться застосовувати 2 види препаратів: інсектоакарицидні (проти зовнішніх паразитів) і антигельмінтні (проти внутрішніх паразитів). Тепер же є просте рішення - Inspector Total C - новий комплексний препарат від зовнішніх і внутрішніх паразитів.

 

Ефективно

 

Препарат ефективний проти 14 видів зовнішніх і внутрішніх паразитів, у тому числі іксодових, демодекозних кліщів і серцевих гельмінтів.

Знищує 97-100% паразитів.

Захищає від повторного зараження до 2 місяців.

Безпечно

 

Можлива обробка кішок і собак всіх порід без обмежень.

Допускається обробка вагітних і годуючих самок.

Дозволено застосування цуценятам з 7-тижневого віку.

У профілактичних цілях препарат можна застосовувати щомісяця протягом усього року.

Зручно 

 

Зручна форма застосування SPOT-ON (на холку).

Асортиментний ряд з урахуванням виду і Маса тварини.

У препараті Inspector Total C в якості діючої речовини використовуються фіпроніл (10%) і Моксідектин (2,5%) - одні з найбільш ефективних і безпечних діючих речовин, які застосовуються на даний момент у світовій ветеринарії:

 

Фіпроніл відноситься до групи фенілпіразольних сполук, механізм дії яких заснований на гальмуванні проходження іонів хлору в ГАМК-залежних хлоридних каналах членистоногих і порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до загибелі кліщів і комах.

Моксідектин напівсинтетичне з'єднання з групи мілбеміцінов. Надаючи стимулюючу дію на виділення гамма-аміномасляної кислоти і зв'язуючись з постсинаптическими рецепторами, викликає порушення м'язової іннервації, параліч і загибель ектопаразитів і нематод. Моксідектин істотно безпечніше івермектіна: зокрема, Моксідектин менш токсичний для собак породи коллі.

Унікальне поєднання фіпронілу і моксідектину в препараті Inspector Total C забезпечує більш широкий спектр дії у порівнянні з іншими препаратами: активний щодо паразитуючих у собак демодекозних (Demodex canis), саркоптоідних (Sarcoptes canis, Otodectes cynotis) кліщів, іксодових (Ixodes ricinus) кліщів, бліх (Stenocephalides canis), вошей (Linognatus setotus), волосоїдів (Trichodectes canis), личинкових та статевозрілих фаз розвитку кишкових нематод, включаючи Тохосаra canis, Toxascaris leonine, Ancylostoma caninum, Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, і личинкових форм Dirofilaria immitis .

 

При цьому Inspector залишається безпечним для кішок і собак усіх порід.

 

inspector засіб від зовнішніх і внутрішніх паразитів для собак

 

Інструкція по застосуванню:

 

Inspector (Інспектор) TOTAL C - краплі від зовнішніх і внутрішніх паразитів для собак  призначають собакам для лікування і профілактики ентомози, демодекозу, отодектоза, саркоптоза, при ураженні іксодових кліщів, кишкових нематодозів (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, анкілостомоз), а також в цілях профілактики дирофіляріозу.

 

Препарат застосовують тваринам шляхом крапельного («spot-on») нанесення на суху неушкоджену шкіру. Перед використанням у піпетки відламують верхню частину. Препарат, розсунувши шерсть, наносять тварині в місця, недоступні для злизування, безпосередньо на шкіру між лопатками біля основи шиї. При обробці великих тварин вміст піпеток наносять на шкіру в 3-4 місця.

 

Обробку тварин масою менше 1 кг, вагітних і годуючих тварин слід проводити з обережністю під наглядом ветеринарного лікаря.

 

Для знищення іксодових кліщів, бліх, вошей і волосоїдів обробку тварин проводять одноразово, для запобігання повторної інвазії - один раз на чотири-шість тижнів протягом усього сезону активності комах і кліщів.

 

У комплексній програмі профілактики та лікування алергічних дерматитів , що викликаються блохами, Інспектор Тотал З застосовують один раз на квартал.

 

Для лікування отодектоза (вушної корости) препарат застосовують одноразово. У процесі лікування рекомендується очищати слуховий прохід від ексудату і струпів, а в разі ускладнення отитом, призначати протимікробні і протизапальні засоби. При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць.

 

З лікувальною метою при саркоптозу препарат застосовують 2-кратно, при демодекозе - 2-4-кратно з інтервалом 28 днів; в цілях профілактики можливої ??інвазії - 1 раз місяць.

 

Лікування демодекозу рекомендується проводити комплексно із застосуванням етіотропних, патогенетичних і симптоматичних лікарських засобів.

 

Для дегельмінтизації тварин при нематодозах шлунково-кишкового тракту препарат застосовують з лікувальною метою одноразово, з профілактичною - один раз на місяць.

 

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують весняно-літньо-осінній період: перед початком літа від комарів і москітів (переносників збудника D. Immitis) одноразово, потім один раз на місяць і останній раз в сезоні не раніше, ніж за 1 місяць після завершення літа комах. Інспектор Тотал З не знищує статевозрілих дірофілярій, але знижує кількість циркулюючих в крові мікрофілярій, і може бути застосованим без побоювань також і інвазовані тваринам. Препарат не слід наносити на вологу або пошкоджену шкіру, тварина не слід мити протягом 4 діб після обробки препаратом.

 

Протипоказання:

 

Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату.

Інспектор Тотал З  забороняється застосовувати цуценятам молодше 7-тижневого віку, хворим на інфекційні хвороби і одужуючим тваринам.

Не слід застосовувати Інспектор Тотал З одночасно з лікарськими засобами, що містять макроциклічні лактони.

Побічні дії:

 

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату Інспектор Тотал З згідно з доданою інструкцією, як правило, не спостерігається. У рідкісних випадках можливі індивідуальні реакції шкіри (почервоніння, свербіж), які мимовільно проходять і не вимагають застосування лікарських засобів. У випадку прояву алергічних реакцій у чутливого до компонентів препарату тварини, препарат слід ретельно змити водою з милом і обполоснути шерсть великою кількістю проточної води, а при необхідності призначити антигістамінні та симптоматичні засоби.

 

Симптомів, що виникають при передозуванні препарату, не встановлено. Особливостей дії лікарського препарату при першому прийомі або при його скасування не виявлено. У разі недотримання встановленого терміну повторних обробок застосування препарату слід відновити в тому ж дозуванні за тією ж схемою.

 

Уапаковка: 1 піпетка

 

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів