Електронна пошта

8in1 (8в1) Excel CALCIUM

Рейтинг: Ще не оцінено
Виробник: 8in1
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:8100004
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

8in1 (8в1) Excel CALCIUM - кальцій з вітаміном D - добавка для собак та цуценят

Упаковка:

155 табл.,

470 табл.,

1700 табл. 

8in1 Pet Products GmbH, Німеччина

8in1 Excel Calcium - це добавка для цуценят і дорослих собак, що містить кальцій і фосфор, для сильних кісток і здорових зубів. Формула збагачена вітаміном D3 і забезпечує оптимальне засвоювання кальцію. Таблетки 8в1 Ексель Кальцій особливо рекомендуються цуценятам в період їх активного росту, а також для вагітних і годуючих собак.

Цей препарат просто незамінний цуценятам в період активного росту, обумовленого фізіологічними особливостями кожної породи. Його унікальність полягає в тому, що крім «головних» мінеральних речовин і певної кількості вітаміну D, цей препарат не містить інших вітамінів і мікроелементів, що робить можливим застосування його з будь-якими іншими полівітамінними комплексами і сухими збалансованими кормами.

Досвідчені заводчики часто можуть спостерігати недолік мінеральних речовин у своїх вихованців, коли вони починають злизувати штукатурку або обгризати кути стін, тому намагаються підібрати спеціальні збалансовані корми або вітамінно-мінеральні підгодівлі, але й цього іноді буває не достатньо. Тому виникає необхідність у препараті, що містить тільки кальцій і фосфор, а вітамін D необхідний для кращого всмоктування і засвоєння цих речовин. Виходячи зі складу видно, що надлишку вітамінів (гіпервітаміноз) бути не може, тому що їх там немає, а якщо не буде необхідності в додаткових мінеральних речовинах, то вони виведуться з шлунково-кишкового тракту природним шляхом.

Calcium просто незамінний для сук під час вагітності, особливо коли починається активне формування і зростання кістяка цуценят. У цьому випадку організм використовує мінеральні речовини матері, а якщо їх не вистачає, то організм матері починає використовувати кальцій і фосфор знаходяться до кістках, що природно не безпечно для її здоров'я.

Також кальцій необхідний у процесі пологів, коли йде дуже велике навантаження на групу черевних м'язів, - він бере участь у механізмі м'язового скорочення, і якщо кальцію буде достатня кількість, то й процес пологів пройде швидше, що може запобігти появі і розвиток різних патологій.

І наступного період, період годування цуценят Calcium послужить хорошу службу. У цей час, коли малюки харчуються виключно материнським молоком, а додають вони у вазі по 200-300 грам щодня, то стає зрозуміло яка напружена робота йде в організмі суки і їй необхідна ваша допомога. Крім багатого білками, вуглеводами і жирами харчування їй необхідний Calcium , який забезпечить її і її цуценят необхідною кількістю кальцію і фосфору і запобіжить можливість появи рахіту або інших патологій кістяка.

Склад: дикальцийфосфат дігітрат, лактоза, стеаринова кислота, гліцерин, діоксид кремнію. Не містить штучних консервантів і барвників

Аналітичний склад:

Сирий білок - 1% 

Сирий жир - 6% 

Сира клітковина - 0,5% 

Зола - 38% 

Волога - 8% 

Кальцій - 10% 

Фосфор - 7,5% 

вітамін D3 - 470 000 МО / кг

Спосіб застосування: Давати таблетки цілком з невеликою кількістю води або розкришити в їжу 

Для невеликих собак вагою до 10 кг і цуценят - 1/2-1 таблетці на день 

Для середніх собак вагою від 10 кг до 25 кг - по 2 таблетки на день 

Для великих собак вагою від 10 кг до 25 кг - по 2-3 таблетки на день

Вагітним і годуючим собакам давати подвійну дозування

Рекомендований курс застосування: 14-30 днів

LAST_REVIEW

Ще нема відгуків
Напишіть невеликий відгук....(символів: мін. 100, макс. 2000)
Перше: Оцініть товар. Виберіть оцінку від 0 (найгірше) до 5 зірок (найкраще). SV_VIRTUEMART_RATING
Символів введено:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Категорії товарів