Електронна пошта

8in1 (8 в 1) Excel MOBILE FLEX

Рейтинг: Ще не оцінено
Виробник: 8in1
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:8100002
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

8in1 (8 в 1) Excel MOBILE FLEX - добавка з глюкозаміном для собак

Упаковка - 150 г

8in1 Pet Products GmbH, Німеччина

Это специальный препарат в виде порошка , который может быть смешан с обычной едой ( удобно для собак , которые не любят таблетки , а также для пожилых собак ). Комплекс содержит 25% ценных Новозеландских зеленых мидий ( Perna Canaliculus ), уникальную комбинацию омега-3 жирних кислот , хондроїтину і глюкозаміну , вітаміни Е і С, а також мікроелементи : мідь , цинк , марганець .

Глюкозамін - це речовина, що виробляється хрящової тканиною суглобів. Служить необхідним будівельним компонентом хондроїтину і входить до складу інших важливих для суглоба речовин. При рухах суглобів протеоглікани весь час руйнуються і вимагають постійної заміни. Якщо глюкозаміну в організмі не вистачає, вироблення протеогліканів порушується. Тому дефіцит глюкозаміну - одна з головних причин дегенерації суглобів.

Глюкозамін необхідні для побудови сполучної тканини, вони стимулюють утворення колагену, сприяють поліпшенню живлення хрящової тканини, яка оточує суглоби. При підвищених навантаженнях, а також особливостей різних порід глюкозамін необхідно заповнювати, щоб собака вела активний спосіб життя з задоволенням.

Глюкозамін стимулює побудова хрящів, підтримує еластичність, має протизапальний ефект.

Хондроітин запобігає ензимну деградацію суглоба. Вітамін С і метіонін (амінокислота) допомагає нормалізувати сполучні тканини і зберігає суглобовий хрящ.

Добавку давати собакам в суміші з кормом. Рекомендований курс застосування 30 днів. Курс можна повторити через 30-60 днів

Склад: борошно зелених мідій (25%), борошно з морських водоростей, порошок панцирів атлантичних креветок, зернова мука, дріжджі ( Saccharomyces cerevisiae ), коричневий дикий рис, DL-метіонін. Не містить штучних барвників та кончервантов.

Аналіз (середні значення) : 

Неопрацьований білок - 33,0% 

необроблений жир - 3,0% 

сира клітковина - 5,0% 

зола - 14,0% 

волога - 9,0%

Вітаміни: 

Вітамін C - 20,000 мг / кг

Амінокислоти: 

DL-метіонін - 10,000 мг / кг

Упаковка - 150 г

8in1 Pet Products GmbH, Німеччина

LAST_REVIEW

Ще нема відгуків
Напишіть невеликий відгук....(символів: мін. 100, макс. 2000)
Перше: Оцініть товар. Виберіть оцінку від 0 (найгірше) до 5 зірок (найкраще). SV_VIRTUEMART_RATING
Символів введено:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Категорії товарів