Сучасні та модні грумінг прийоми для стрижки англійського кокера.

Призначення груминга для Англійського кокер-спаніеля - тримати шерсть собаки в охайному стані,зберігати притаманну мисливським собакам оброслість щоб вона завжди добре виглядала і якомога більше відповідала вимогам стандарту. 

Детальніше: Сучасні та модні грумінг прийоми для стрижки англійського кокера.

Класичний фасон стрижки пуделя - МОДЕРН.

Пуделя необхідно періодично стригти, один раз в 3-4 тижні підстригати шерсть на морді і лапах, а також в області анального отвору собаки. Стрижуть пуделя після миття, коли його шерсть добре висохне. Перед стрижкою собаку потрібно ретельно розчесати, щоб ніде не залишалося жодної ділянки сплутаної або зваляної шерсті.

Приступаючи до стрижки пуделя, необхідно заздалегідь вибрати фасон стрижки для Вашого пуделя. Фасони стрижок пуделя:

- фасон стрижки пуделя - "лев",

- фасон стрижки пуделя - "англійський лев",

Детальніше: Класичний фасон стрижки пуделя - МОДЕРН.

Стрижка котів та киць - відмінності моди у тварин.

Стрижка кота або кішки зазвичай робиться під "Французький лев" по модному, рекомендована кішкам і котикам, які не ходять на виставки, але господарі яких бажають полегшити життя стрижкою собі і тварині. Левову гриву стрижуть, беручи за орієнтир ліктьовий суглоб, проводячи лінію позаду лопатки, відділяючи гребенем у напрямку до морди і стрижуть машинкою від цієї лінії коротко по напрямку росту шерсті (і ніяк не проти!). Залишаючи 2-3 мм. шерсті. Хвіст стрижуть попередньо відрахувавши приблизно 4-5 хребців від кінця. Але необов'язково так, головне, щоб це було красиво.

Детальніше: Стрижка котів та киць - відмінності моди у тварин.

Миття котів заради киць.

Миття купання кішки – найважливіший момент з багатьох складових груминга. Миття сприяє швидкому видаленню мертвого волосся та бруду.

Показання до купання:

- Наявність у шерсті паразитів;

- Надмірне забруднення шерсті;

- В профілактичних цілях.

Детальніше: Миття котів заради киць.

Стрижка болонки - професійний погляд на тонкощі грумерської справи.

Мальтійська болонка  мальтезе - красивий, розумний, веселий і чуйний домашній улюбленець. Мальтезе вважається однією з найдавніших і найкрасивіших в Європі кімнатно-декоративних собак, в ній підкорює все - і характер, і екстер'єр, а найбільше - її розкішна біла шерсть яка слідує лінії тіла, повторюючи його форму.

Детальніше: Стрижка болонки - професійний погляд на тонкощі грумерської справи.


Категорії товарів