Email

Bayer FORESTO

Rating: Not Rated Yet
Manufacturer: Bayer
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:BF000001
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Bayer FORESTO - Форесто - нашийник від бліх і кліщів для собак і кішок

Bayer, Німеччина

Форесто  нашийник призначений для знищення бліх, вошей, волосоїдів та іксодових кліщів, що паразитують на собаках і кішках, а також для захисту тварин від їх нападу.

Склад: 

1 г нашийника містить діючої речовини: 

імідаклоприд 100 мг; 

флуметрин 45,1 мг. 

Допоміжні речовини: двоокис титану (Е171), оксид заліза (Е172), дибутил адипат, пропилен гліколь, епоксидне соєва олія, стеаринова кислота, полівініл хлорид.

Довжина нашийника 38 см, для собак і кішок вагою до 8 кг

Доведена ефективність:

Відлякує і знищує кліщів протягом 8 місяців

Знищує бліх протягом 7-8 місяців

Ефективний відносно статевонезрілих форм бліх і кліщів

Тривалий термін дії нашийника дозволяє не згадувати про щомісячні обробках. Безперервне використання Форест ® нашийника забезпечує захист тварин протягом 8 місяців.

Знижує ризик передачі трансмісивних захворювань.

Застосування:

Нашийник застосовується для профілактики і лікування собак і кішок при зараженні блохами (Ctenocephalides felis, Сtenocephalides canis, Pulex irritans), власоєдамі Trichodectes canis, Felicola subrostratus), кліщами (Ixodes ricinus, Ixode sscapularis, Ixodes hexagonus, Rhipicephalus sanguineus, Rhipicephalus turanicus, Dermacentor reticulatus ).

Може використовуватися як один із засобів лікування алергічного блошиного дерматиту.

Запобігає розвитку личинок бліх в середовищі, навколишнього тварина.

Володіє Репеллентное властивостями проти кліщів, що знижує ризик зараження тварини трансмісивними захворюваннями.

Запатентована технологія контрольованого вивільнення діючих речовин забезпечує постійну низьку дозу препарату. Безпечний для людей, домашніх тварин і навколишнього середовища.

Форест ® нашийник водостійкий , інсектоакарицидної ефективність зберігається після миття і купання тварини. Форест ® нашийник слід застосовувати до настання періодів підвищеної активності бліх і кліщів.

Без запаху

Порядок застосування:

Після розкриття упаковки нашийник розгортають, з внутрішньої сторони видаляють пластикові перемички і одягають на тварину, підганяючи за розміром так, щоб між шиєю тварини і нашийником залишався проміжок в 1,0-1,5 см, потім пропускають вільний кінець стрічки через петлі і надлишок зрізають.

Після цього до нашийника можна прикріпити три світловідбиваючі кліпси, які допомагають стежити за твариною в темряві. Необхідно витягнути кліпси з пакету, розподілити їх рівномірно на неперекривающіеся частини нашийника, щоб вони не заважали зняттю ошийника і не блокували механізм швидкого зняття. При належному приєднання кліпс чути клацання. Приєднані до нашийника кліпси зняти неможливо.

Зберігають нашийник в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 ° С до +30 ° С. Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виробництва.

Побічні дії:

Іноді протягом перших кількох днів після застосування нашийника може з'явитися невеликий свербіж та / або почервоніння шкіри у тварин з підвищеною чутливістю. Ці симптоми зазвичай зникають протягом 1-2 тижнів. У рідкісних випадках може бути доцільним тимчасово відмовитися від нашийника до зникнення симптомів.

Протипоказання:

Не застосовувати препарат цуценятам віком до 7 тижнів, кошенятам - до 10 тижнів. 

Чи не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до компонентів препарату. 

Чи не застосовувати хворим і видужуючим тваринам, вагітним і годуючим самкам. Застереження: Препарат водостійкий і зберігає свою ефективність при купанні тварин у водоймах, попаданні під дощ, миття з шампунем. Незважаючи на те, що нашийник зберігає свої властивості при контакті з водою, бажано уникати частого купання тварин, які носять нашийник.

 

 

Почати використовувати нашийник краще до початку сезону активності бліх і кліщів. При сильному ступені інвазії перед застосуванням нашийника доцільно вимити тварина з використанням инсектицидного шампуню. Нашийник надає репеллентное дію на кліщів, але це не виключає прикріплення одиничних паразитів. Періоди сезонного надмірного випадання шерсті можуть привести до короткочасного зниження ефективності нашийника, але так як матриця нашийника забезпечує постійне виділення діючих речовин в стабільній концентрації з нашийника на шерсть, ефективність нашийника відновлюється в короткий термін і не вимагає використання додаткових препаратів.

Людям, які мають гіперчутливість до компонентів препарату, слід уникати контакту з нашийником. Після контакту з нашийником необхідно ретельно вимити руки водою з милом.

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів