Email

Bayer ADVOCATE - Адвокат - комплексний засіб від паразитів для собак 4-10 кг

Rating: Not Rated Yet
Manufacturer: Bayer
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:BA000003
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Bayer ADVOCATE - Адвокат - комплексний засіб від паразитів для собак 4-10 кг

Bayer, Німеччина

Упаковка: Піпетки, упаковані в блістери по 3 штуки.

Золотий стандарт контролю паразитів у собак

Склад: 10% імідаклоприду і 2,5% моксідектину.

Показання до застосування:

- Собакам для лікування і профілактики змішаних паразитарних інвазій:

- для лікування та попередження зараження блохами (Ctenocephalides felis);

- для лікування отодектоза (Otodectes cynotis);

- для лікування саркоптоза (Sarcoptes scabiei var. canis);

- для лікування демодекозу (Demodex canis);

- для Лєчна хейлетіоза (Cheyletiella yasguri);

- для попередження дирофіляріозу (ефективний проти личинок L3 і L4 Dirofilaria immitis);

- для лікування та попередження гастроінтестинальних нематодозів (личинки (L4), незрілі і зрілі Toxocara canis, Ancylostoma caninum і Uncinaria stenocephala, імаго Toxascaris leonina і Trichuris vulpis);

- для лікування і профілактики ангіостронгільоз (Angiostrongylus vasorum - личинка L4, зрілі);

- для лікування кренозомоза (Сrenosoma vulpis).

Препарат може використовуватися при лікуванні алергічного блошиного дерматиту.

 

Одноразова обробка препаратом попереджає зараження блохами протягом 4-х тижнів. При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат необхідно застосовувати щомісяця.

Лікування отодектоза

Необхідна одноразова обробка препаратом. З зовнішнього вуха видалити непрікрепленние скоринки. Не наносити безпосередньо у вушний канал. Деякі тварини потребують додаткового лікування, тому проконсультуйтеся з ветеринарним лікарем через 30 днів після обробки.

Лікування саркоптоза (корости, викликаної Sarcoptes scabiei var. canis)

Лікування проводять двічі з інтервалом 4 тижні.

Лікування демодекозу (спричиненого Demodex canis)

Адвокат  для собак проти Demodex canis застосовують кожні 4 тижні (наносять на шкіру) протягом 2-4 місяців. У важких випадках препарат застосовують з інтервалом 1 раз на тиждень. У всіх випадках лікування продовжують доти, поки результати 2-х послідовних щомісячних лабораторних досліджень будуть негативними (зішкріб з шкіри). У випадках, коли після лікування препаратом Адвокат ® для собак  протягом 2-х місяців у тварини не спостерігається поліпшень, - застосування препарату відміняють і призначають за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини альтернативне лікування.

Оскільки демодекоз у собак часто ускладнюється піодермією, дерматомікозами необхідно проводити комплексне лікування, спрямоване на нормалізацію функції шкіри, гормонального статусу, поліпшення росту шерсті, посилення імунних реакцій.

Попередження дирофіляріозу

Собаки, які проживають в зонах неблагополучних по дирофіляріозу, а також ті, які подорожують в такі зони, можуть бать інвазовано зрілими дирофілярії.

Для попередження дирофіляріозу препарат необхідно застосовувати щомісяця протягом усього періоду активності комарів. Препарат необхідно застосовувати протягом року або за наступною схемою: почати застосування, як мінімум, за 1 місяць до початку активності комарів і закінчити через 1-2 місяці після завершення періоду їх активності.

Лікування ангіостронгільоз (Angiostrongylus vasorum)

Одноразова обробка. За рекомендацією лікаря ветеринарної медицини можлива повторна обробка через 30 діб. Регулярна щотижнева обробка протягом 4-х тижнів попередить ангіостронгільоз.

Лікування кренозомоза (Crenosoma vulpis)

Одноразова обробка.

Лікування та попередження нематодозів

Щомісячна обробка проти дирофіляріозу (як превентивна програма) автоматично знижує можливість реінвазії нематодами, цестодами, анкілостомами.

Або ж препарат застосовують як сезонну обробку проти нематодозів.

Порядок застосування: Тільки для зовнішнього використання. Видаліть одну піпетку з упаковки. Тримайте піпетку у вертикальному положенні, зніміть ковпачок. Переверніть ковпачок та одягніть на піпетку - таким чином видаливши фольгу з отвору піпетки.

Для собак до 25 кг. Тварина обробляють в стоячому положенні. Розділіть шерсть між лопатками так, щоб було видно шкіру. Препарат наносять на неушкоджену шкіру. Розмістіть кінчик піпетки на шкіру, міцно стисніть піпетку декілька разів, щоб весь вміст нанести безпосередньо на шкіру.

Для собак вагою понад 25 кг. Для зручності обробки собака повинен стояти. Вміст піпетки потрібно нанести в 3-4 точки вздовж хребта: починаючи між лопатками і закінчуючи біля кореня хвоста. При кожному нанесенні необхідно розсовувати шерсть так, щоб було видно шкіру. По можливості препарат наносити на неушкоджену шкіру. Розмістіть кінчик піпетки на шкіру та обережно стисніть піпетку так, щоб порційно видавлювати вміст піпетки на шкіру. Чи не видавлюйте велику кількість препарату в одне місце, оскільки розчин може стекти з місця нанесення додолу. 

Препарат можна застосовувати вагітним та лактуючим самкам.

Водостабільний: Не допускати потрапляння тварини у відкриті водойми протягом 4-х днів після лікування. Купання не знижує ефективність препарату, проте часте використання іммерсійних сумішей (у тому числі шампунів) може знизити ефективність Адвокату ®.

Протипоказання: Не застосовувати цуценятам до 7-ми тижневого віку. Лікування тварин вагою менше 1 кг, хворих і ослаблених має відбуватися під наглядом ветеринарного лікаря.

Застереження: Після обробки тварини вимити руки. У період лікування препаратом не використовувати інші макроциклічні лактони.

Термін придатності: 3 роки

Умови зберігання: Зберігати при температурі не вище 30 ° С.

 

 

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів