Email

Bayer ADVANTIX (Адвантікс) - засіб від бліх і кліщів для собак до 4 кг

Rating: Not Rated Yet
Manufacturer: Bayer
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:BAA00004
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Bayer ADVANTIX (Адвантікс) - засіб від бліх і кліщів для собак до 4 кг

Адвантікс - ефективний захист від кліщів:

Сильне репеллентное дія - відлякує іксодових кліщів від вашої собаки і перешкоджає нападу паразита на тварину протягом 4 тижнів

Завдяки контактній дії, моментально вбиває кліщів, що потрапили на тварину, до укусу

Знижує ризик ураження собаки кровепаразітарнимі захворюваннями

Адвантікс - ефективний засіб проти бліх:

Знищує 98-100% бліх, паразитуючих на тварині, протягом 12 годин після обробки

Захищає від повторного нападу протягом 30 днів

Вбиває бліх до укусу

Знищує личинки бліх у місцях мешкання тварин

Ефективний проти вошей і волосоїдів

Адвантікс - ефективний засіб проти комарів і москітів:

Відлякує комарів і москітів протягом 4-х тижнів після обробки

Знижує ризик захворювання лейшманіозом і дирофіляріозом

Адвантікс  - безпечний засіб:

Не всмоктується в кров

У рекомендованих дозах не має побічної дії

Можна застосовувати цуценятам і собакам різних порід, віків

Безпечний для людей

Адвантікс  - тривала дія:

Діє протягом 4-х тижнів

Однієї упаковки (4 піпетки) вистачає на 4 місяці

Не знижує ефективності після купання собаки

БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Імідаклоприд і перметрін, що входять до складу препарату «Адвантікс» , володіючи сінергідного ефектом, надають інсектицидну, акарицидну і репеллентное дію на комах і іксодових кліщів, що паразитують на собаках. Препарат ефективний проти імагінальних і преімагінальних фаз розвитку вошей, бліх, волосоїдів та іксодових кліщів, забезпечує захист тварин від нападу комарів, мошок і москітів. 

Захисна дія препарату після одноразової обробки тварини триває 4-6 тижнів. «Адвантікс» за ступенем токсичного впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин, в рекомендованих дозах не виявляє шкірно-подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної, мутагенного та сенсибілізуючої дії. Препарат добре переноситься собаками в терапевтичній і в 5 разів її перевищує дозах.

ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

«Адвантікс» застосовують для знищення комах і іксодових кліщів, що паразитують на собаках, а також захисту тварин від їх нападу шляхом топікального (крапельного) нанесення препарату на шкіру. При терапії алергічного дерматиту, викликаного комахами, препарат можна використовувати у поєднанні з лікарськими засобами.

Перед використанням з тюбик-піпетки знімають захисний ковпачок, проколюють захисну мембрану носика піпетки і надівши ковпачок на звороті), розсунувши шерсть і натискаючи на тюбик-піпетку, наносять препарат на шкіру в недоступному для злизування тваринам місці (між лопатками).

При обробці великих собак вміст тюбик-піпеток наносять на шкіру в три-чотири місця на спині від лопаток до крижів

Загибель паразитуючих на тварині комах відбувається протягом 12 годин, загибель або відкріплення іксодових кліщів - протягом 48 годин після обробки.

Захисна дія препарату проти вошей, бліх, волосоїдів, двокрилих комах, а також іксодових кліщів після одноразової обробки тварини триває 4-6 тижнів. Повторні обробки тварин проводять за показаннями, але не частіше 1 разу на місяць.

Не дозволяється застосовувати «Адвантікс» хворим на інфекційні хвороби і одужуючим тваринам, а також вагітним сукам і цуценятам молодше 7-тижневого віку.

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цього тимчасовим настановою, як правило, не спостерігається. У рідкісних випадках після застосування препарату можливі індивідуальні реакції шкіри (почервоніння, свербіж), які мимовільно проходять протягом 1-4 днів і не вимагають застосування лікарських засобів.

Зважаючи можливого забруднення препаратом тканин, пластику та інших матеріалів, не слід допускати контакту обробленого тварини з оточуючими його предметами до повного висихання препарату на місці обробки.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Під час роботи з препаратом «Адвантікс» не дозволяється курити, пити і приймати їжу. По закінченні роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом. Не слід мити, гладити і підпускати тварина до маленьких дітей протягом 24 годин після обробки препаратом.

При випадковому потраплянні препарату на шкіру або в очі його слід негайно змити струменем води, при попаданні всередину - звернутися до медичного лікаря.

Порожні тюбик-піпетки з-під препарату забороняється використовувати для побутових цілей, їх закривають ковпачками і викидають у контейнери для сміття.

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів