Email

Royal Canin (Роял Канін) ROTTWEILER

Rating: Not Rated Yet
Manufacturer: ROYAL CANIN
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:RCR000001
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Royal Canin (Роял Канін) ROTTWEILER - корм для ротвейлерів

 

Ротвейлер - природжений силач

 

Турбота про серцевому м'язі і запобігання вікових проблем. Починати піклуватися про запобігання вікових проблем слід якомога раніше. Це особливо важливо для представників великих порід, значно поступаються за середньої тривалості життя більш дрібним собакам. У випадку з ротвейлером перш за все необхідно приділяти увагу здоров'ю серця. Ротвейлери схильні до кардіологічним патологій.

Неперевершені м'язи. Ротвейлер - природжений спортсмен, і його рельєфна мускулатура потребує великої кількості білків. Але майте на увазі, що без фізичних вправ собака швидко набирає надмірну вагу. Для підтримки ідеального ваги ротвейлера необхідно ретельно контролювати обсяг щоденного раціону.

Здоров'я кісток і суглобів. Як при виконанні фізичних вправ, так і під час звичайних прогулянок з господарем ротвейлер незмінно активний і сповнений ентузіазму. Висока рухливість створює додаткове навантаження на суглоби, тому ротвейлери схильні до артрозу, дисплазій і остеохондрозу.

Тонус серця

 

Ейкозапентеновая і докозагексаєнова жирні кислоти роблять благотворний вплив на серцеві функції, таурин забезпечує оптимальну частоту серцевих скорочень, L-карнітин поповнює запаси енергії на клітинному рівні, а вітаміни E і C сприяють підтримці життєвих сил ротвейлера.

Тонус м'язів

Оптимальний вміст білків - основного будівельного матеріалу для м'язової тканини - і точно підібрана пропорція L-карнітину в складі даного продукту забезпечують гармонійний розвиток м'язової маси ротвейлера.

Підтримка суглобів

Оптимальна пропорція хондроїтину і глюкозаміну і підвищений вміст ейкозапентеновой і докозагексаєнової кислот допомагають зберегти рухливість суглобів ротвейлера.

Спеціально для щелеп Молосси

Форма крокет, підібрана з урахуванням будови щелеп ротвейлера, стимулює собаку до разгризанія корму.

Рекомендована добова норма

Прослідкуйте, щоб у вашої собаки завжди була свіжа вода!

Добовий раціон вказано в грамах.

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів