Email

Royal Canin (Роял Канін) POODLE

Rating: Not Rated Yet
Manufacturer: ROYAL CANIN
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:RCP00001
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Royal Canin (Роял Канін) POODLE - спеціальний корм для пуделів

 

Посилення краси шерсті і бар'єрної функції шкіри завдяки:

збалансованому поєднанню комбінації ненасичених жирних кислот Омега 6

(Масло огуречника) і Омега 3 (риб'ячий жир);

змістом L-цистину і метіоніну-сірковмісних амінокислот;

комплексу амінокислот (гістидин) і вітамінів * (пантотенова кислота, нікотинамід, інозитол і холін) для посилення ефективності бар'єрної функції шкіри.

* Комплекс запатентований

Допомога в тривалому збереженні пізнавальних здібностей завдяки:

вмісту комплексу синергічно діючих антиоксидантів (вітаміни Е і С, таурин, лютеїн), які захищають клітини і перешкоджають їх руйнування.

Посилення антиоксидантного захисту зору завдяки:

включенню до складу корму лютеїну і зеаксантину - потужних антиоксидантів, що допомагають клітинам уникнути оксидативного дії вільних радикалів.

ПРОФІЛАКТИКА ГІГІЄНИ ПОРОЖНИНИ РОТА

1.Отложеніе зубного каменю шкідливо впливає на зуби

Зубний наліт це відкладення, яке дуже швидко утворюється на поверхні зубів і, фіксуючись кальцієм слини, перетворюється на зубний камінь. Бактерії, що розвиваються на поверхні зубного каменю, дуже швидко ушкоджують тканини, підтримують зуб, і особливо в'язку, прикріплює корінь зуба до кістки.

2.Профілактіческая роль годування

Створення абразивного (подібного чищенні щіткою) ефекту, що сприяє усуненню зубного нальоту, завдяки спеціальній формі і текстурі крокет. Royal Canin демонструє, що можливо максимально адаптувати текстуру крокет до спеці фическим потребам собаки. Внаслідок цього: зуб повністю проникає в крокету перш, ніж вона розкришиться, що забезпечує ефективнішу механічне чищення; стимулюється розгризання крокети, що сприяє виробленню слини, яка надає антибактеріальну дію, а також створює ефект механічного чищення. Уповільнення утворення зубного каменю за допомогою хелатних сполук, таких як поліфосфат натрію, який зв'язує кальцій, що міститься в слині. Ця речовина використовується в багатьох засобах для гігієни порожнини рота людини.

ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Зневодненого м'ясо свійської птиці, кукурудза, тваринні жири, ячмінь, кукурудзяний глютен, кукурудзяна мука, очищена клітковина, печінка свійської птиці, білковий ізолят сої, буряковий жом, рослинні масла (зокрема, масло огуречника), мінеральні солі, риб'ячий жир, дріжджі, фруктоолігосахаріди, оли гоелементи (зокрема, хелатні), DL метіонін, по ліфосфат натрію, екстракт зеленого чаю і винограду (джерела поліфенолів), гідролізат ракоподібних (джерело глюкозаміна), гідролізат хряща (джерело хондроїтину), L цистин, вітаміни.

 

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів