Email

Royal Canin (Роял Канін) DACHSHUND

Rating: Not Rated Yet
Manufacturer: ROYAL CANIN
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:RCD00001
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Royal Canin (Роял Канін) DACHSHUND - спеціальний корм для такс

 

Такса єдина порода, виділена в окрему, четверту, групу за класифікацією порід собак, затвердженої FCI *. Існує три варіанти розмірів такс (стандартні, карликові і кролячі) і три варіанти шерстного покриву (короткошерсті, жорсткошерстні і довгошерсті). Різноманітність породи допомагає задовольнити найвибагливіші вимоги. Кожен любитель такс може знайти собі чотириногого друга за розміром від найменших, кролячих, чия вага складає менше 3,5 кг, до стандартних, типових представників породи, вага яких не повинна перевищувати 9 кг.

ТАКСА: міцний кістяк, КОРОТКИЕ, дугоподібні ЛАПИ

Визнана чутливість суглобів

 

Однією з анатомо-фізіологічних характеристик такси є дуже короткі і дугоподібні лапи. Таке своєрідне будова кінцівок давало їй велику перевагу під час полювання, оскільки дозволяло ефективно і швидко розкопувати барсучьи і заячі нори. Цей спадковий фактор вважається особливістю росту кісток Хондродистрофія. Зони росту довгих кісток передчасно оссифікуються, викликаючи ранню зупинку зростання кінцівок.

Хребці піддаються механічним навантаженням

 

Популярність такси в чому пов'язана з характерним зовнішнім виглядом, неповторний шарм якому надають дуже короткі лапи. Але чим вони коротші, тим їм важче пом'якшувати удари. Коли собака стрибає і приземляється на передні лапи, хребет відчуває вібраційне воздейст віє. Це може привести до здавлення (компресії) міжхребцевих дисків.

Надзвичайне довголіття

 

Внаслідок виключно великої тривалості життя (в середньому 12 років), власники цих собак можуть спостерігати поступове поява і розвиток деяких ознак старіння: менш активна поведінка, болі в суглобах, потускнение вовни, поява сивини і зниження апетиту ...

Однак старість можна значно відсунути, а вікові проблеми звести до мінімуму. Треба тільки не втрачати час, вносячи відповідні поправки в режим годування. Дуже важливо відзначити, що правильно складений раціон дозволить зменшити наслідки оксидативного стресу, допоможе якомога довше підтримувати в здоровому стані травну систему тварини.

Кремезна, коротконога і витягнута, м'язиста і сильна, такса особлива порода, і вона потребує спеціального кормі, що підтримує її все життя.

Допомога суглобам і підтримка оптимального рівня води в хрящової тканини завдяки:

включенню до складу корму гідролізату ракоподібних (джерело глюкозаміна) і хрящового гідролізату (джерело хондроїтину), що захищають суглоби;

ейкозапентаєнової і докозагексаєнової кислот EPA / DHA (жирні кислоти Омега 3), що володіє протівовоспалі тельними властивостями.

Захист хребетного стовпа за рахунок підвищення м'язового тонусу і підтримки нормальної ваги завдяки:

підвищеному вмісту білків (28%) і пониженому вмісту жирів (14%);

включенню до складу корму пов'язаної кон'югованій лінолевої кислоти, яка зберігає низький рівень жиру в тканинах, підтримуючи таким чином м'язовий тонус тварини;

включенню до складу корму L карнітину для утилізації жирів

Уповільнення процесів старіння завдяки:

синергічно дії комплексу антиоксидантів (вітаміни Е, С, таурин і лютеїн), які зменшують оксидативний вплив вільних радикалів;

поліфенолам зеленого чаю і винограду, що володіє значною антиоксидантною активністю.

ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Рис, обезводнений м'ясо свійської птиці (індичка і курка), тваринні жири, білковий ізолят сої, кукурудзяний глютен, печінка свійської птиці, очи щенная клітковина, буряковий жом, мінеральні зі Чи, рослинні масла (зокрема, масло огуречника), риб'ячий жир, фруктоолігосахаріди, олігоеле менти (зокрема, хелатні), поліфосфат натрію, масло соняшнику і сафлору, багате в'язаного лінолевої кислотою, екстракт зеленого чаю і винограду (джерела поліфенолів), гідролізат ракоподібних (джерело глюкозаміна), гідролізат хряща (джерело хондроїтину), L карнітин , вітаміни.

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів