Email

Royal Canin BULLDOG

Rating: Not Rated Yet
Manufacturer: ROYAL CANIN
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:RCB00002
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Royal Canin BULLDOG - спеціальний корм для англійських бульдогів

 

Повнораціонний корм, що містить всі необхідні інгредієнти для дорослих і старіючих англійських бульдогів.

Зовнішність цього собаки відрізняється великою своєрідністю. Вона присадкуватий і одночасно масивна, має компактне тулуб і досить спокійна вдача, незважаючи на своє бойове далеке минуле. Англійська бульдог потребує спеціального годуванні, що враховує його чутливу шкіру, проблеми травної системи і особливості його морфології.

Допомагає травленню і перешкоджає скупченню газів в кишечнику завдяки: - білкам дуже високою засвоюваності (зерновий глютен, білок свинини), нерозчинним мінеральним речовинам, рису як єдиному джерелу крохмалю, фруктоолігосахаріди і буряковому жому.

Полегшує захоплення і стимулює розгризання корму завдяки: - спеціально створеної для цієї породи крокет: її розмір, форма і текстура адаптовані до брахіцефальної типом черепа бульдога і прогнатичний будовою щелеп.

Підсилює бар'єрну функцію шкіри і допомагає боротися із запальними процесами в епідермісі завдяки: - поєднанню вітамінів і амінокислот в комбінації з основними жирними кислотами (Омега 6, Омега 3) і цинком.

Масивне і мускулисте статура англійського бульдога вимагає особливої уваги до здоров'я його кісткової структури. BULLDOG, завдяки вмісту гідролізату ракоподібних і хрящового гідролізату, дозволяє боротися з захворюваннями кістково-суглобової системи.

ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Рис, обезводнений м'ясо свійської птиці, тваринні жири, зневоднений білок свинини, зерновий глютен, печінка свійської птиці, буряковий жом, очищена клітковина, рослинні масла (зокрема, масло огуречника), риб'ячий жир, мінеральні солі, фруктоолігосахаріди, олігоелементи (зокрема, хелатні), гідролізат ракоподібних (джерело глюкозаміна), гідролізат хряща (джерело хондроїтину), екстракти зеленого чаю та винограду (джерела поліфенолів), таурин, L-лізин, вітаміни.

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів