Email

Royal Canin (Роял Канін) GIANT ADULT

Rating: Not Rated Yet
Manufacturer: ROYAL CANIN
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:RCGA00001
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Royal Canin (Роял Канін) GIANT ADULT корм для собак гігантських порід старше 8-24 місяців

 

В силу розмірів і високої активності собак дуже великих розмірів їх суглоби піддаються суворим випробуванням. Без захисту вони можуть передчасно руйнуватися. Спеціально розроблені корму запобігають ці зміни і сприяють відновленню суглобів.

Причини поразки суглобів:

Г енетіческая: незважаючи на те, що селекційна робота, проведена заводчиками, спрямована на зменшення вираженості цих факторів.

Морфологічна: оскільки ці собаки мають досить значний вага (від 45 до 100 кг), їх суглоби знаходяться під великим тиском.

Поведінкова: інтенсивні навантаження та вправи можуть надавати шоковий вплив на скелет і суглоби. Особливо це стосується молодих собак.

Харчова: кісткова тканина постійно знаходиться в стані перебудови, навіть після закінчення періоду росту. Таким чином, незбалансоване годування може викликати проблеми, пов'язані з кістковою структурою і суглобами, що виражаються в кульгавості і болях.

Полегшує пережовування і уповільнює швидкість споживання завдяки спеціально разработаннимформе, розмірами і текстурі крокетУповільнює процеси старіння завдяки пониженому вмісту фосфору для попередження захворювань нирок, підвищеному вмісту вітамінів Е (500 мг / кг) і С (200 мг / кг), а також присутності селену для захисту клітин.Підтримує функцію серцевого м'яза завдяки унікальній комбінації L-карнітину і таурину, які стимулюють її скорочення.

Інші інгредієнти:

Дегідратованого (обезводнений) м'ясо свійської птиці, кукурудзяний глютен, дріжджі, яйця - джерела високоякісного білка.

Буряковий жом для захисту травної системи.

Риб'ячий жир - джерело жирних кислот Омега 3 і EPA-DHA (ейкозапентаєнової і докозагексаєнової кислот), які мають протизапальну дію. Рослинна олія - джерело жирних кислот Омега 6, що підтримують в здоровому стані шкіру і шерсть.

Хондроітин і глюкозамін для захисту суглобів.

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів