Email

Purina Pro Plan (Пурину Про План) Puppy Sensitive

Rating: Not Rated Yet
Manufacturer: Pro Plan
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:Purina Pro Plan (Пурину Про План) Puppy Sensitive0001
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Purina Pro Plan (Пурину Про План) Puppy Sensitive - корм для цуценят (лосось).Повнораціонні живлення і захист для цуценят з чутливим травленням і харчовою алергією

Знижуючи ймовірність розвитку негативних харчових реакцій, корми з обмеженим числом джерел білка можуть стати гарним вибором для цуценят з чутливим травленням.

Дієтологи і ветеринарні лікарі компанії Пурину розробили корм Pro Plan Puppy Sensitive , що сприяє зниженню викликаних чутливим травленням негативних шкірних реакцій. Тому до складу корму Pro Plan Puppy Sensitive входить єдине джерело білка - лосось, що забезпечує зниження ризику розвитку негативної реакції на компоненти їжі. У складі корму відсутня пшениця, соя і яловичина - найбільш поширені джерела білка в харчових продуктах, з чим пов'язана більш висока ймовірність розвитку алергічної реакції на ці інгредієнти.

Корм Pro Plan Puppy Sensitive забезпечує цуценя всім необхідним для формування сильної імунної системи, здоров'я шкіри і шерсті і задовольняє високі енергетичні потреби цуценя. Оптимальне початок життєвого шляху під захистом природи.

Система «Sensi Derma» на основі високоякісних інгредієнтів і з обмеженим числом джерел білка спеціально розроблена для цуценят з шкірної чутливістю, оскільки ймовірність розвитку алергічної реакції зростає із збільшенням числа джерел білка

Основні інгредієнти - високоякісні лосось і рис

Оптимально збалансована енергетична цінність, що міститься в білках, для запобігання збільшенню частки жиру тіла у зростаючих цуценят

Включає підвищений вміст ДГК - омега-3 жирної кислоти, що входить до складу материнського молока і поліпшує розвиток мозку і зору.

Оптимальні пропорції кальцію і фосфору для формування міцних кісток і міцних зубів

Вітаміни, цинк і омега-3 і -6 жирні кислоти для здоров'я шкіри і шерсті

Рекомендована кількість корму (г / день)

Годування під час вагітності:

На останніх 3-4 тижнях вагітності і в період лактації кількість корму має бути збільшено в 1,5-2 рази. При завершенні періоду годування кількість корму, скармливаемого матері, необхідно скоротити для підтримки ідеальної маси тіла.

Годування в період лактації та зростання:

Цуценята отримують всі необхідні речовини від матері протягом перших трьох тижнів життя. Протягом наступних 3-6 тижнів починайте давати розмочений корм  Pro Plan Puppy Sensitive 3-4 рази на день. По досягненню 3-х місячного віку можна почати давати сухий корм. 

Підтримання оптимальної маси дуже важливо для здоров'я Вашого цуценя. 

Рекомендована денна норма повинна варіюватися залежно від умов утримання, фізичного стану та рівня активності Вашого цуценя. Слідкуйте, щоб у собаки завжди була свіжа питна вода. Давайте корм кімнатної температури. Для підтримки здоров'я Вашого собаки регулярно відвідуйте ветеринарного лікаря.

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів