Email

Purina Pro Plan (Пурину Про План) Adult Sensitive

Rating: Not Rated Yet
Manufacturer: Pro Plan
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:Purina Pro Plan (Пурину Про План) Adult Sensitive
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Purina Pro Plan (Пурину Про План) Adult Sensitive - корм для собак (лосось)

 

Спеціально розроблений для дорослих собак з чутливим травленням і схильних до алергії

Здорова шкіра - необхідна умова для загального здоров'я собаки. Корми Sensitive для собак з чутливим травленням зводять до мінімуму кількість джерел білка в їжі тваринного, знижуючи ймовірність розвитку негативних харчових реакцій.

До складу корму Pro Plan Adult Sensitive входять інгредієнти вищої якості з єдиним джерелом білка - лососем, що може стати гарним вибором для собак, схильних до алергії. У складі корму відсутня пшениця, соя і яловичина - найбільш поширені джерела білка в харчових продуктах, з чим пов'язана більш висока ймовірність розвитку алергічної реакції на ці інгредієнти. Виготовлений на основі лосося і не містить інших джерел тваринних білків, з покриттям гранул корму, який вирізняється високими смаковими якостями, корм Pro Plan Adult Sensitive сприяє зниженню викликаних харчової чутливістю негативних шкірних реакцій.

Захист для дорослого собаки

Система «Sensi Derma» на основі високоякісних інгредієнтів, без барвників і з обмеженим числом джерел білка спеціально розроблена для собак з шкірної чутливістю, оскільки ймовірність розвитку алергічної реакції зростає із збільшенням числа джерел білка

Підвищений вміст вітамінів Е і С для боротьби з вільними радикалами і підтримки сили імунної системи

Лосось - єдине джерело рибних білків - полегшує переварювання і підвищує переносимість їжі у собак

Повноцінні білки, омега-3 і -6 жирні кислоти, вітаміни і мікроелементи забезпечують силу і еластичність шкіри і товщину вовни, захищаючи собаку від несприятливих зовнішніх факторів

Рекомендована кількість корму 

Рекомендована кількість корму слід коригувати відповідно до погодними умовами (кількість корму слід збільшити в холодну погоду, якщо собака живе поза домом), рівнем активності та фізичним станом тварини. Тварина має мати постійний доступ до свіжої чистої питної води. Корм слід зберігати в сухому прохолодному місці.

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів