Email

Purina Pro Plan (Пурину Про План) Adult Light

Rating: Not Rated Yet
Manufacturer: Pro Plan
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:Purina Pro Plan (Пурину Про План) Adult Light001
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Purina Pro Plan (Пурину Про План) Adult Light - корм для собак з надмірною вагою

 

Корм для дорослих собак зі схильністю до повноти

Для збереження здоров'я собаки і високої якості життя важливо підтримку нормальної кондиції. Дієтичний корм Pro Plan Light Original розроблено відповідно з харчовими потребами схильних до повноти дорослих собак всіх порід. Низькокалорійна формула і всього 9% жиру для дорослих собак з невеликим надмірною вагою.

Система «LO-CALORIE»: низькокалорійний корм, що містить всього 9% жиру, призначений для собак з невеликим надмірною вагою або схильних до повноти

Підвищений вміст вітамінів Е і С для боротьби з вільними радикалами і підтримки сили імунної системи

Високоякісні жири, білки і вуглеводи, що підтримують і захищають травну систему

Повноцінні білки, омега-3 і -6 жирні кислоти, вітаміни і мікроелементи забезпечують силу і здоров'я шкіри і шерсті, захищаючи собаку від несприятливих зовнішніх факторів

Рекомендована кількість корму (г / день)

Рекомендована кількість корму слід коригувати відповідно до погодними умовами (кількість корму слід збільшити в холодну погоду, якщо собака живе поза домом), рівнем активності та фізичним станом тварини. Тварина має мати постійний доступ до свіжої чистої питної води. Корм слід зберігати в сухому прохолодному місці.

За допомогою зазначених рекомендацій Ви можете домогтися зниження ваги Вашого собаки з безпечного для її здоров'я графіком. Для підтримки кондиції собаки при годуванні використовуйте рекомендовані кількості корму з правого стовпця. Якщо Вашому собаці необхідно знизити вагу, при годуванні використовуйте рекомендовані кількості корму з лівого стовпця. Для собак з надмірною вагою кількість корму повинне підбиратися так, щоб місячне зниження ваги становило 2-4% загальної маси тіла.

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів