Email

Purina Dog Chow (Пурину Дог Чау) ACTIVE

Rating: Not Rated Yet
Manufacturer: Purina Dog Chow
Availability:out of stock 0 item(s)
Product Code:DCA00001
Оберіть вагу:
DR_GO_COMPARE
Added by members: 0

Purina Dog Chow (Пурину Дог Чау) ACTIVE - корм для активних собак (курка)

 

Сухий повноцінний корм для дорослих собак з високим рівнем активності або з підвищеними фізичними навантаженнями. Підходить для собак при стресових ситуаціях або собак, що вимагають високої калорійності і високого вмісту поживних речовин (сторожові, службові собаки, в період підготовки до репродуктивного періоду, для відновлення живої маси після важких захворювань, для вагітних і лактуючих сук).

Ретельно підібрані натуральні компоненти забезпечують організм білками, жирами, вітамінами і мінеральними речовинами. Жирні кислоти Омега 3 і Омега 6 забезпечують хороший м'язовий тонус, міцний кістяк, здорові зуби і шовковисту блискучу шерсть. Подвійний розмір гранул сприяє кращому очищенню зубів від зубного нальоту, а також покращує апетитність і поедаемость корму.

Корм містить збалансовану кількість кальцію, фосфору, вітаміну D і протеїну, забезпечують хороший м'язовий тонус, міцний кістяк, здорові зуби.

Ключові переваги корми:

Протеїн: високий вміст білка (28%) задовольняє підвищені потреби дорослої тварини з підвищеною активністю. Також це найкращий джерело сировини для життєво необхідних процесів росту і розвитку організму. Крім того, він може спалюватися, виділяючи тепло, а може бути перетворений в жир і збережений "про запас".

Існує 22 амінокислоти, яких потребують жовтня. 12 з них вони можуть синтезувати самі. Решта повинні бути отримані ззовні. Ті, які не можуть бути синтезовані організмом тварини, називаються незамінними амінокислотами. Це аргінін, гістидин, ізолейцин, лейцин, метіонін, фенілаланін, треонін, триптофан, валін, які надходять в організм собаки з кормом.

Метіонін (DL-метіонін): перша незамінна сірковмісна амінокислота для птахів і тварин. Ця речовина входить до складу білків і є основою багатьох життєво важливих сполук в організмі.

Метіонін кормовий - синтетичний продукт, який виробляється хімічним шляхом. При цьому він є дуже цінною підгодівлею в раціонах тварин. Особливо необхідна амінокислота при нестачі кормів тваринного походження. Дефіцит речовини в організмі тварин призводить до атрофії мускулатури, анемії, зниження продуктивності та заплідненості, уповільнення росту у молодняка, ожиріння печінки, порушення функції нирок.

Метіонін є дуже цінним речовиною для підтримки хорошого стану печінки і ефективним профілактичним засобом багатьох захворювань цього органу.

Лізин (L-лізин): є незамінною амінокислотою для тварин. Сприяє зростанню скелетних м'язів, відіграє основну роль у синтезі білка, бере участь у процесах глюконеогенезу і кетогенеза, є попередником карнітину, служить джерелом енергії, регулює споживання кормів.

Незамінні жирні кислоти: забезпечують хороший стан і розвиток шкіри та шерсті, сприяють оптимальному розвитку сітківки для кращого зору, підтримують оптимальний розвиток головного мозку.

Енергетична цінність: високий рівень жирів (16%) задовольняє підвищені енергетичні потреби без збільшення обсягу корму.

Мінерали, включаючи кальцій: оптимальний баланс для підтримки здорових і міцних зубів і скелета.

Дріжджі: цінна кормова добавка, що містить у своєму складі вітаміни групи В і протеїн. Використання дріжджів сприяє профілактиці захворювань шкіри і авітамінозів групи В.

Риб'ячий жир: дуже корисний для здоров'я собак. Додавання риб'ячого жиру до дієти собаки часто допомагає поліпшити стан шкіри і шерсті, усуває свербіж, а також допомагає зберігати внутрішні органи в хорошому стані. Містить жирні кислоти, які створюють вологість на шкірному покриві, захищаючи його від пересихання, сприяє блиску шерсті.

Пребіотики: містить корінь цикорію - джерело речовин, необхідних для росту корисної мікрофлори в товстому кишечнику.

Таурин: необхідний для здоров'я серця і хорошого зору.

Вітаміни: унікальний комплекс вітамінів, які підтримують сильну імунну систему.

Гранули: має спеціальну структуру гранул і складається з великих «Пентагон» (30%) і дрібних гранул (70%). Завдяки цьому собаки більш ретельно пережовують корм, забезпечуючи чистку зубів і масування ясен, що знижує рівень захворюваності зубів.

Інгредієнти: курка (мін.14%), рис, кукурудзяний глютен, субпродукти з птиці, тваринний жир (консервований сумішшю токоферолів), пшениця, дигест, бурякова клітковина, риб'ячий жир, дріжджі, фосфат кальцію, хлорид калію, хлорид натрію, карбонат кальцію , мінерали, DL-метіонін, L-лізин.

Гарантований аналіз корми:

Протеїн28,0%

Жири15,0%

Зола8,0%

Клітковина3.0%

Вологість8,5%

Енергетична цінність357 Ккал/100 гр

 

Добавки на 1 кг корму:

Вітамін А23000 МО 

Вітамін D3 1340 МЕ

Вітамін групи В74 мг  

Залізо94,0 мг

Йод2,1 мг 

Мідь10,0 мг

Марганець7,2 мг

Цинк170,0 мг

Селен0,23 мг 

 

Рекомендації по годівлі, добова норма г / день

Вага твариниРівень активності 

НизькийСереднійВисокий

5-12 кг100-200 г110-220 г130-260 г

12-25 кг200-350 г220-380 г260-450 г

25-45 кг350-540 г380-590 г450-700 г

45-70 кг540-750 г590-820 г700-970 г

Фасовка: 15 кг

Purina Dog Chow, Угорщина

LAST_REVIEW

There are yet no reviews for this product.
Now please write a (short) review....(min. 100, max. 2000 characters)
First: Rate the product. Please select a rating between 0 (poorest) and 5 stars (best). SV_VIRTUEMART_RATING
Characters written:

Add comment

Security code
Refresh

Категорії товарів